Rüzgar Teknoloji ve Bilişim olarak, sektörde kurumsal olarak hizmet veriyoruz.

- Network Alt Yapı Sistemleri,

- Fiber Optik Sistemler ve Sonlandırmalar,

- Sistem Odası/Veri Merkezi Kurulumları,

- Yükseltilmiş Zemin Uygulamaları,

- IP ve Analog CCTV Sistemler,

- Yangın Algılama Sistemleri,

- Hırsız Alarm Sistemleri,

- Telefon Santralleri, alanlarında projeler gerçekleştiriyoruz.

Ekibimizin uzun sürelerdir edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Önceliğimiz sizleri anlamak ve taleplerinize/ihtiyaçlarınıza en uygun projeleri sizlere sunmak, size ve zamanınıza uygun olarak belirleyeceğimiz sürede projelerinizi tamamlamak.

Yeni projelerinizde anahtar teslim (Ürün Tedarik-Montaj/Demontaj Kurulum/Devreye Alma) çalışabilir, mevcut projelerinizde revizyon yapabiliriz.

Rüzgar Teknoloji ve Bilişim olarak sizlere yeni ufuklar açmak,işlerinizin gelişmesi ve büyümesi sürecinde sizlere en kaliteli çözümleri dürüstlük ve samimiyet ilkelerimize uygun olarak sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Çözümlerimiz ile hayatınızı kolaylaştırmak, sistemlerinizin güvenliğini sağlamak, kesintisiz iletişim imkanlarından faydalanmanızı sağlamak. “Misyonda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” Bu prensip ile çalışan Rüzgar Bilişim, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.